Náš příběh

Náš příběh

Zdravíčko, jmenuji se Martin Šupka

jsem zakladatelem rukodělné dílny Wood Style. 

Našim hlavním cílem je s radostí a láskou ručně vyrábět výrobky inspirované přírodou, které podtrhují individualitu 
a autenticitu Vás samotných. 

Propojení dvou uměleckých světů 

Naše dílna v Uherském Hradišti je místo, kde umění dřeva a kůže spojili síly, aby vytvořili něco zcela jedinečného. Jsme rodinnou dílnou, která spojila svoje vášně, a výsledkem jsou autentické módní a designové doplňky. 

Autenticita a jedinečnost každého výrobku

Wood Style je o autenticitě a jedinečnosti. Každý výrobek, který opustí naši dílnu, nese v sobě buďto vůni dřeva nebo jedinečný dotek kůže. Jsme hrdí na to, že naše výrobky jsou ručně vyráběny s maximální péčí a pozorností k detailům. Každý kus je originální, jako každý strom a každá kůže, ze které jsou vytvořeny.

Náš příběh
Náš příběh

Kam směřujeme?

Naší vizí je vyrábět udržitelné a nadčasové výrobky s dlouhou životností a kvalitním provedením. Naším přáním je, aby se naši zákazníci díky výrobkům cítili jedinečně, přirozeně a byli stále ve spojení s přírodou. 

 

Zrození Wood Style

Značka Wood Style vznikla v roce 2012 ve Valašském Meziříčí, kde jsem studoval nábytkářskou a dřevařskou výrobu.

Jednoho večera mě vytanul na mysli nápad vyrobit si vlastnoručně dělané dřevěné brýle, když mám tak rád dřevo. Od té doby se mě vztah k přírodním materiálům stále drží.

Náš příběh
Náš příběh

Propojení značek MEGS a Wood Style

MEGS byla značka, kterou založila má manželka Magda Šupková a díky výrobě pod jednou střechou jsme se pro tento krok rozhodli a spojili se. Značka Megs byla zaměřena na kožené výrobky a to kabelky, psaníčka, kapsičky, náramky apod. Tyto výrobky jsme postupně převedly pod jednu značku  Wood Style

Každý výrobek je inspirován přírodou

Spojení těchto materiálů nám přišlo jako jedinečné pouto mezi dvěma úžasnými materiály. Tyto materiály mají hodně společného i když se to na první pohled nemusí zdát, ale jejich neodmyslitelná vůně struktura i tvárnost je něco co k těmto materiálům neodmyslitelně patří. Pokud si Vás nepodmaní kůže tak dřevo si získá prostě každého. 

Náš první společný výrobek

Jako první společný výrobek kde se spojilo dřevo z kůží je naše psaníčko s dřevěnou klopou,kterým jsme začali a přišlo nám to fajn, psaníčko se prodává dodnes a první kus byl vyroben v roce 2016. 

Následně jsme začali vyrábět další výrobky propojené s kůží jako je kabelka s dřevěnou klopou, opasky s dřevěnou přezkou,  Náramky s dřevěným detailem, pánské peněženky.

Tvorba nových výrobků

Většina našich výrobků vznikají z našich potřeb, nebo z potřeb našich blízkých a kamarádů. Milujeme přírodu i sport pro to jsou naše produkty spjaty s těmito hodnotami. Nové výrobky se snažíme vždy navrhovat s ohledem na komfort a design, tak aby byli spojeny z našimi hodnotami a životním stylem. 

Snažíme se vyrábět udržitelné výrobky aby jsme vytvářeli lepší zítřky.

Náš příběh

Napsali o nás!

Náš příběh

Slovácký deník

Náš příběh

VOLVO MAGAZÍN

Product
Náš příběh

Virtuální galerie módy a designu.

Sponzoring!

      Rádi podporujeme hodnotné projekty a proto jsme otevření spolupráci.

Podpořili jsme již mnoho projektů jako například: Nadace - Dřevo pro život,  AiesecNaše příroda

A to jsme MY!

Náš příběh

Martin Šupka

Zakladatel firmy a majitel značky Wood Style Mé heslo? Wood Style, ti změní pohled na svět. info@wood-style.cz tel. 608 888 575
Náš příběh

Magda Šupková

Správce e-shopu  Kamenný obchod v Uherském Hradišti.   Mé heslo? Lepší dělat jednu věc pořádná než deset špatně. obchod@wood-style.cz
Náš příběh

Milana Podškupková

Šití kožených výrobků.  Životní moto: Žij tak, aby ses za sebe nemusela stydět.