Vrácení zboží, výměna zboží a reklamace

 Abychom vám usnadnili proces řešení této situace, vybrali jsme pro vás nejdůležitější body našich obchodních podmínek.
 
VRÁCENÍ NEBO VÝMĚNA ZBOŽÍ

Pokud nejste se svým výrobkem spokojeni, máte ze zákona právo odstoupit od kupní smlouvy. V praxi to znamená, že pokud vám dorazil výrobek, který vám nesedí a nebo není podle vašich představ, můžete nám ho do 14 dnů od doručení vrátit zpět (v původním obalu, nenošený) a my vám vrátíme peníze. Tuto možnost nemáte u výrobků, které jste si nechali opatřit iniciály ani u výrobků, které jste si zakoupili na našich prodejnách. 

Jak na vrácení? Jednoduše. Nevyhovující výrobek bezpečně zabalte do původního obalu, přiložte k němu vyplněný formulář Odstoupení od kupní smlouvy a zašlete ho na adresu:

Wood Style
Průmyslová ulice 712,

Uherské Hradiště 68601
tel: +420 608 888 575

Nezapomeňte uvést správné číslo objednávky a zkontrolujte správnost čísla bankovního účtu. Pokud vše půjde hladce, peníze vám vrátíme nejpozději do 14 dní od doručení vašeho odstoupení od kupní smlouvy. V případě nesrovnalostí vás budeme kontaktovat na e-mail, nebo telefonicky na uvedený kontakt.

Odstoupení od kupní smlouvy

Výměna zboží za jiné

 

Kompletní Obchodní podmínky si přečtěte ZDE

REKLAMACE

Objeví-li se na vašem výrobku Wood Style náhlá vada, může to být důvod k reklamaci. Jak postupovat? Máte dvě možnosti. Buď se s výrobkem zastavte na naší prodejně v Uherském Hradišti, kde si výrobek prohlédneme a zjistíme co se stalo, nebo ho s vyplněným reklamačním protokolem zašlete k nám. Ještě předtím nás ale neváhejte kontaktovat na e-mail: info@wood-style.cz a přiložte fotografie vady. Budete tak mít jistotu, že je vada důvodem k úspěšné reklamaci a ušetříte tak svůj čas.

Mějte prosím na paměti, že se záruka nevztahuje na poškození běžným opotřebením, nadměrným používáním nebo nevhodným ošetřením výrobku. Zároveň také řešte reklamace bez odkladu, jakmile zjistíte vadu, aby nedošlo k prodlení a jejímu možnému rozšíření.

Reklamační protokol

 

Reklamační řád